Dobro je vedeti

Dobro je vedeti:
– kako priti k nam,
– kje dobiti več informacij in
– kje kupiti spominek za domov!

Prav tako tukaj najdete turistično-informacijske brošure.

Turistično informacijski center Krško
Cesta krških žrtev 46
8270 Krško
T: 07/490 22 20
E: tic.krsko@cptkrsko.si

Delovni čas:
ponedeljek, torek, četrtek: 7.00 – 15.00
sreda: 7.00 – 17.00
sobota, nedelja: zaprto

Izpostava TIC Krško
Valvasorjevo nabrežje 4
8270 Krško
T: 07/620 92 44
E: tic.krsko@cptkrsko.si

Delovni čas:
ponedeljek: zaprto
torek – sobota: 10.00 – 18.00
nedelja: 14.00 – 18.00

Turistične informacije

IME IN PRIIMEK NASLOV POŠTA TELEFON E-NASLOV
 Alenka Valentinc  Stari Grad 34a  8270 Krško  041/218 008  alenkavalentinc@gmail.com
 Andrej Ajster  Bohoričeva 19  8270 Krško  040/217 382  andrej.ajster@gmail.com
 Anton Petrovič  Titova c. 93  8281 Senovo  031/866 831  anton.petrovic@gmail.com
 Anton Žnidaršič  Hudo Brezje 6  8293 Studenec  041/500 968  stroj1@gmail.com
 Antonija Čepin  Bohoričeva 19  8270 Krško  030/299 413  antonija.cepin@gmail.com
 Bernardka Zorko  Brezovska Gora 19  8273 Leskovec  031/329 825  info@zavod-svibna.si
 Božidar Resnik  Straža 11  8274 Raka  041/313 455  bozidar.resnik@gmail.com
 Cveto Bahč  Zdole 2  8272 Zdole  070/800 394  cveto.bahc@siol.net
 Darja Gramc  Dobrava ob Krki 5  8312 Podbočje  gramc.darja@gmail.com
 Doroteja Dolmovič  Malo Mraševo 9a  8312 Podbočje  041/888 436  doroteja.dolmovic1@siol.net
 Emanuela Novak  Trebež 31  8253 Artiče  041/717 388  amanda.novak783@gmail.com
 Ivanka Černelič Jurečič  Podbočje 47  8312 Podbočje  031/767 679  maat@siol.net
 Jana Ferlin  Cesta Kozjanskega odreda 17  8281 Senovo  051/833 346  jana.ferlin2@gmail.com
 Janko Božič  Ulica Anke Salmič 17  8273 Leskovec  041/633 918  jankobozic@leskovec.org
 Lea-Marija Colarič-Jakše  Jablance 17  8311 Kostanjevica  041/322 900  colaric-jakse@siol.net
 Marinka Oštir  Savska pot 9  8250 Brežice  031/642 252  marinka.mrnk@gmail.com
 Marjana Škerbenc  Nemška Gora 4a  8270 Krško  040/583 799  mskrbenc@yahoo.com
 Marta Bizjak  Papirniška 13a  8270 Krško  051/354 123  marta.bizjak@gmail.com
 Mateja Pajić  Bohoričeva 17  8270 Krško  041/590 558  mateja.pajic@gmail.com
 Matjaž Jurečič  Podbočje 47  8312 Podbočje  041/767 679  matjaz.jurecic@siol.net
 Mirjana Ajster  Bohoričeva 19  8270 Krško  041/329 242  mirjana.ajster@gmail.com
 Mojca Kožuh  Cesta prvih borcev 25  8281 Senovo  041/328 182  kozuh.mojca@gmail.com
 Nevenka Hercigonja  Vrtna ulica 18  8280 Brestanica  031/853 993  nevenka.hercigonja@gmail.com
 Nina Petrovič  Titova c. 93  8281 Senovo  040/415 054  nincha89@gmail.com
 Nina Požun  Dobrova 15  8283 Blanca  041/216 093  aninnuzop@gmail.com
 Olga Karabanj  Cesta 4. julija 60a  8270 Krško  070/878 762 olga.ruski007@gmail.com
 Pia Peršič  Stritarjeva 1  8270 Krško  041/724 747  pia.persic@gmail.com
Sabina Zakšek Ravne 21a 8272 Zdole 051/354 912 bina.angeli@gmail.com
 Sara Jeler  Bračičeva 1  8281 Senovo  07/497 36 21  sara.jeler@gmail.com
 Tamara Žinko  Veliki Podlog 30  8273 Leskovec  041/470 214  tamara.zinko@gmail.com
 Tanja Kocjan  Jerman Vrh 19  8275 Škocjan  031/484 939  taja.kocjan@gmail.com
 Tanja Levstik Levičar  Malo Mraševo 38  8312 Podbočje  040/293 011  tanja.levstik@gmail.com
 Vera Andrejaš  Hrastje pri Cerkljah 2a  8263 Cerklje ob Krki  031/818 273  vera.andrejas@siol.net
 Zdenka Mirtek  Kurirska pot 5  8270 Krško  041/559 271  zdenka.mirtek@siol.net
 Zdravka Kampijut  Pišeška c. 2  8259 Bizeljsko  07/495 11 22  zdravka.kampijut@gmail.com
 Zdravko Remar  Veliki Cirnik 25  8297 Šentjanž  051/680 287  pncremar@siol.net
 Željka Pušonjić-Sborchia  Grajska 29  8211 Kostanjevica na Krki  041/854 747  z.pusonjic-sborchia@hotmail.com

Brošure

  • Kje jesti, piti in spati v Krškem

  • Sprehod po mestu Krško

  • Pohodništvo in kolesarjenje v občini Krško

  • Krško – katalog turistične ponudbe

  • Reka okusov – vinsko-kulinarične dobrote Posavja

  • turistično spoznavanje kulturno-zgodovinskih dragocenosti občine Krško

  • Cerkve – vodnik po cerkvah občine Krško

  • Z električnim kolesom po rajhenburških poteh